Pobjeda i poraz na gostovanju u Kiseljaku


U gradskoj dvorani u Kiseljaku danas su odigrani zaostali susreti između našeg “Vodopad” te domaćina KK “Kiseljak”. Utakmice su odigrane između mini-basketa i pionirske selekcija.

Prvi susret su odigrali najmlađi. Vidno raspoloženi i spremni istrčali su na teren da pokažu ono što najbolje znaju. Dominacija naših mališana pokazala se već od samog početka, a podatak koji svjedoči tome jeste da je u prvoj četvrtini naša ekipa primila samo 3 poena. Tokom cijelog susreta ta se dominacija održavala te na kraju zaslužena pobjeda rezultatom 31:46. Čestitke!

Najbolji igrači naše ekipe bili su: Perak 22p, Čano 3p, Kolovrat 12p, Jurić 7p, Žužić 2p.

Posljednji susret dana odigrale su izuzetno raspoložene i jake pionirske selekcije ova dva kluba. Bio je to “žestok” okršaj kao i uvijek. No, ipak su svoju igru nametnuli domaćini te slavili zasluženo rezultatom 71:30. U našoj ekipi su se istakli Lučić 10p, Sadiković 6p, Turudić 8p, Baković 9p..

Hvala gostima na fer i korektnoj igri, te čestitke na pobjedi. Također čestitke i našim košarkašima.

 

 

 

 

(Kkvodopad)


You may also like...