“Neki novi klinci” – AK “Vodopad” sa 5 medalja na državnom prvenstvu BiH za Cicibane

Lijepa priča nam dolazi iz Čitluka i Atletskog kluba “Vodopad” Jajce sa Državnog prvenstva BiH-a za Cicibane.

Naš Atletski klub nastupio je u sastavu od 6 članova te osvojio 5 medalja sa izvrsnim rezultatima, od kojih su:

DVIJE ZLATNE MEDALJE – Zlatne medalje osvojio je MUHAMED HADŽIĆ u diciplini bacanje vortexa i bacanje kugle.

DVIJE SREBRNE MEDALJE -Prvu srebrnu medalju osvojila je AMINA KELJALIĆ u disciplini bacanje vortexa a drugu srebrna medalju osvojila je AMINA POPAJA u disciplini bacanje kugle.

BRONZANA MEDALJA – Bronzanju medalju osvojila je AMINA POPAJA u disciplini bacanje vortexa.

Za pohvaliti su naravno i ostali članovi kolektiva koji su napravili jako dobre rezultate, gdje je ANDREA CRNOKIĆ u dicsciplini bacanje vortexa osvojila nezgodno 4. mjesto te su AGIĆ ADNA i ANA-MARIJA ŠIMIĆ u utrci na 60m od 56 takmičarki ostvarile jako dobar rezultat.

Čestitke svim učesnicima i našim atletičarima i treneru Salihu Keljaliću. Bravo na uspjehu, idemo dalje!!