Dominacija “Vodopada” u Mađarskoj – dvije pobjede protiv ekipe KSE “Bonyhadi”

Danas su naši momci, trećeg dana boravka u sunčanom Szekszardu, dan započeli zajedničkim doručkom te odlaskom na bazene. U odličnoj atmsferi, kolektiv je vrijeme iskoristio za zabavu i opuštanje.

U 13.00h uslijedio je ručak te potom odlazak na kontrolne utakmice protiv U12 i U14 selekcija iz susjednog grada Bonyhad, KSE “Bonyhadi”.

Na scenu su prvi stupili najmlađi. Odlično rasoloženje vladalo je u ekipi, uprkos jučerašnjem nesretnom porazu. Sjajni dečki predvođeni trenerom Edisom i Kenanom, odigrali su, sigurno jednu od najljepših utakmica. Odbrana, napad; sve je išlo pravim tokom. Na kraju i više nego zaslužena pobjeda rezultatom 31:92.Bravo dečki!!

Završetkom utakmice U12 selekcije, zaigrali su i U14 košarkaši. Sami početak utakmice nagovijestio je uzbudljiv i nezivjestan nastavak. Ma poluvremenu susreta su naši dečki imali prednost od 10 poena. U nastavku susreta cijela ekipa je bila kao jedan, te su mirno priveli susret kraju. Zaslužena pobjeda rezultatom 59:74 . Čestitke!

Sutra je po planu posjeta gradu Pečuj, te u petak glavnom gradu Mađarske, Budimpešti.