Polovičan uspjeh protiv selekcija iz Fojnice (FOTO)


Danas smo u okviru zaostalog kola Lige mladih SBK/KSB ugostili selekcije KK ‘Star’ Fojnica i ostvarili polovičan uspjeh.

Prvu utakmicu se igrali pioniri. Zaista ne trebamo trošiti puno riječi za naše dječake koji su danas sjajnom igrom nadigrali vršnjake iz Fojnice te ponovo slavili rezultatom 84:63m te još jednom pokazali u kakvoj su formi. Bravo dečki! Kompletnu statistiku naše ekipe možete pogledati u nastavku:

Druga utakmica se igrala u predpionirskoj kategoriji. Utakmicu je bolja otvorila gostujuća selekcija te već na početku stekla prednost.

Vraćali su se naši dječaci u par navrata no ipak nedovoljno za pobjednički podvig. Jednostavno nije bio naš dan. Odlična igra gostiju koji su sačuvali prednost do samog kraja te zasluženo slavili reultatom 40:70. Čestitke!

U našoj ekipi najbolji su bili Dramac 23p, Crnoja 9p, Glamočić 3p, Budeš 2p, Pilekić 2p, Lončar 1p.

Zahvalljujemo se gostima na fer i korektnom ponašanju.

(kkvodopad)


You may also like...