‘Vodopad’ na Bjelašnici – Sarajevo Basket Meeting


Ovih dana se na Bjelašnici održava 19. po redu Sarajevo Basket Meeting u organizaciji naših prijatelja iz KK ‘Realway’ Sarajevo.

Svoje učešće ove godine su uzeli i treneri i košarkaši našeg kluba. Poučeni iskustvom iz dosadašnjih učešća na košarkaškim kampovima, naši članovi su sa dosta entuzijazma stigli na predivnu Bjelašnicu gdje će provesti narednih par dana, s ciljem druženja i stjecanja novog, korisnog znanja.

Sa treninzima su već uveliko počeli a sudeći po njihovim osmijesima, biće ovo jedno divno i nezaboravno iskustvo. Pored treniga, svoje znanje sa mladim košarkašima podijelit će i najbolji treneri u BiH te proslavljeni bh.košarkaši.

SVE SLIKE SA OVOGODIŠNJEG SARAJEVO BASKET MEETING-A MOŽETE POGLEDATI NA SLUŽBENOJ FACEBOOK STRANICI KK ‘REALWAY’ SARAJEVO.

https://www.facebook.com/KKRealway

 

 

 

(kkvodopad)


You may also like...