Načelnik Edin Hozan ugostio bh. kadete


Nakon što je košarkaški klub “Vodopad” protekla tri dana ugostio kadetsku košarkašku reprezentaciju BiH, u sklopu njihovih priprema koje si odradili u gradskoj sportskoj dvorani, jutros je održan prijem kod načelnika, gospodina Edina Hozana, zajedno sa rukovodstvom reprezentacije i našeg kluba.

Razgovaralo se o mnogim planovima, atmosfera je bila odlična, a naš načelnik se zahvalio i kazao mu kako je čast da je naša reprezentacija odabrala naš grad za svoje pripreme, te se nada saradnji i u budućnosti.

Iz košarkaškog saveza BiH, naravno su uručili poklon gospodinu Hozanu, dres košarkaške reprezentacije BiH.
Zahvalili su se na gostoprimstvu, kako načelniku tako i našem košarkaškom klubu, te se nadaju da će nam ubrzo ponovo doći.

Nakon prijema, slijedio je zajednički ručak, te su reprezentativci krenuli dalje. Mi im se zahvaljujemo i nadamo budućim saradnjama, te im želimo sretnu i uspješnu sezonu.

 

 

 

 

 

(kkvodopad)

 


You may also like...