“Vodopad” učestvovao na turniru u Šibeniku – 4. mjesto za naše dječake


Danas su naši dječaci odigrali dvije utakmice na turniru u Šibeniku, te zauzeli 4. mjesto.

Prva utakmica odigrana je protiv ekipe KK “Alkar” Sinj. Ekipa Alkara zasluženo je slavila protiv naših košarkaša, a neiskustvo i dosta podmlađen roster ipak su bili presudni za naše dječake. No ipak dosta svihjetlih tačaka imao je ovaj susret, što će u budućnosti sigurno doći na vidjelo. Čestitke pobjedniku.

U našoj ekipi se istakao Dorian Baković sa 15 poena.

Drugi susret odigran za treće mjesto, bio je protiv selekcije KK “Split”. Dobro igru pružili su naši dečki, igrali su hrabro i požrtvovano, ali je nedostajalo sreće te je tako ekipa iz Splita na kraju odnijela pobjedu. Naši su dječaci pokazali da se nikad ne treba predati, a nadamo se da će u buduće i sreća biti na našoj strani. Iskrene čestitke pobjedniku.

U našoj ekipi su se istakli Kolovrat 7p, Baković 10p, Žužić Alem 4p, Jurić i Perak 2p..

Sutra naša ekipa igra prijateljsku utakmicu protiv prijatelja iz ekipe ŠK “Dražen Petrović” Šibenik.

Zahvaljujemo se ekipama na fer i korektnom ponašanju. Čestitke organizatoru na odlično organizovanom turniru, te hvala na gostoprimstvu, i što nam je omogućeno da budemo dio ove lijepe priče.

 

 

 

 

 

(kkvodopad)


You may also like...