Ivan Jurić dobitnik nagrade “Mlada sportska nada košarke u 2019. godini”


Večeras je u velikoj sali Općine Jajce održana manifestacija Izbor sportiste Općine Jajce za 2019. godinu.
Manifestaciji je prisustvovao veliki broj sportašica, sportaša te sportskih kolektiva i djelatnika našeg grada. I ove godine naš klub našao je mjesto među najboljima.

Unatoč brojnim nominacijama za naš klub, jedinu nagradu večeras odnio je član i kapiten mini basket selekcije, IVAN JURIĆ kao mlada sportska nada košarke, a Ivan je imao podršku kako svojih trenera tako i kolega iz kluba.

Ovom prilikom čestitamo našem košarkašu, te smo veoma ponosni na njega. Vjerujemo kako je ovo samo jedna u nizu nagrada, te da će svojim trudom i zalaganjem i u budućnosti dostojno predstavljati svoj klub i grad. Bravo Ivane!

Također čestitke svim ostalim dobitnicima; grad Jajce je itekako grad sporta. A mi nastavljamo dalje sa ostvarivanjem naših ciljeva i postizanjem novih uspjeha.


(kkvodopad)


You may also like...